ЛЬВІВ І ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 650 ГРН.+ Ж/Д


Під замовлення груп протягом всього року

Комісія: 50 грн. с чол.

День 1. Виїзд із Києва, поїзд

День 2. Прибуття у Львів

Трансфер в готель. Пішохідна екскурсія по середньовічному місту "Лабіринтами львівських вулиць ...": Ансамбль площі Ринок - тут все дихає старовиною, здається, що ти переносишся на кілька століть назад. Саме тут ви можете доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова. Міська ратуша, Італійський дворик - унікальна трьохярусна ренесансна аркада-лоджія, єдина на Україні, перлина площі - Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів - усипальницею багатих мещан.Армянскій собор і дворик утворюють неповторний куточок східної архітектури у Львові, монастирскійдомініканскій собор Божого тіла - один з найбільших та найвидатніших споруд доби бароко у Львове.Аптека-музей - найстаріша з існуючих у Львові аптек. Проспект Свободи - головна вулиця міста - місце, де з'явилися перші львівські готелі, ресторани, кафе, банки та фотоательє. Театр Опери і Балету ім. С. Крушельницької -  безумовно, це архітектурна перлина Львова. Його вважають одним з найбільш розкішних на Україні.
Відвідування музеїв: .Аптеки-музею, (вхідні квитки дитячий 2грн., Дорослий 5 грн.) Королівський і міський Арсенал (дит. 5 грн. Дор.10 грн.), Комплекс Бернардинського монастиря, почуєте безліч легенд про місто, його жителів ¸ «живу історію міста». За бажанням, група їде в аквапарк на громадському транспорті, або відвідуваних музеїв, які не входять до програми.

День 3.

Сніданок. Пропонуємо екскурсію «Золота Підкова Львівщини» (150 грн.).

Олеський замок - один з найкрасивіших замків Східної Європи, місце, яке захищав сам Б.Хмельницький, місце, де народився майбутній польський король Ян III Собеський. Він оточений історією багатьох країн, легендами про любов, і, звичайно ж, привидами, які його охороняють.Підгорецький палац - «Галицький Версаль», його стіни пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак.
Золочівський замок - це місце, оточене таємницями королівських сімей, легендами про рицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Як добре, коли в нашій історії і в нашому житті залишаються речі, нерозгадані до кінця ...

Приїзд до Львова.Трансфер на вокзал.Відправлення поїзд маршрут Львів - Київ.

 

День 3. Прибуття в Київ. 
 

 У вартість входить:
• зустріч на вокзалі з гідом. 
• проживання в готелі згідно вибраної категорії; (3-х місні номери ). 
• сніданки згідно програми
• екскурсійне обслуговування згідно програми; 
• транспортне обслуговування згідно програми; 
• трансфер: вокзал-готель-вокзал.

У вартість не входить:
• проїзд в громадському транспорті.
Доданкове харчування
Залізничні квитки

Вхідні квитки


• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій чи замінювати їх на рівноцінні чи класом вище. 
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю чи автобусу.


ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАТОРИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ