ЗАГАДКОВИЙ ЛЬВІВ

м. Львів

1175 грн.– хостел (для групи 40 осіб)


День 1 – 13.06.2015. Виїзд з Києва автобусом – 00:00. Прибуття у Львів – орієнтовно в 09:00. Зустріч з екскурсоводом. Виїзд на екскурсію «Золота підкова Львівщини». «Золота? підко?ва Льві?вщини» — популярний туристичний маршрут найбільш відомими замками Львівської області. Назву "Золота підкова" отримав через розташування замків дугою, що схожа на підкову. До маршруту, як правило, включають ОлеськийПідгородецькийЗолочівський. Був створений з ініціативи Бориса Возницького для популяризації замкової спадщини Галичини. Повернення у Львів. Поселення – орієнтовно 0 19:00. Вільний час. Нічліг.                  

День 2 – 14.06.2015  Сніданок – 09:00. 10:00 - Факультативний виїзд на екскурсію «Фортифікації Львова». Львів – це не тільки місто-купець, а й місто-воїн. За свою історію Львів не раз давав відсіч могутнім ворогам дякуючи своїм оборонним укріпленням та відважним мешканцям. До огляду під час екскурсії входять: Бастея Низького муру (XV ст.), Порохова вежа (1556 р.), Міський арсенал (1556 р.) з відвіданням колекції зброї, Вежа Корнякта (1578 р.), Оборонний Монастир бернардинів (XVII ст.), Королівський арсенал (1646 р.), Гауптвахта (1829 р.), Вежа крамарів (1990-ті рр.). А також залишки оборонних мурів, площа Низький Замок, пам’ятник козаку Івану Підкові тощо. Екскурсія “Фортифікації Львова” чудово підійде для тих, хто хоче поринути в яскравий світ Середньовіччя.  Шоппінг в центрі міста. 16:00 - Alfa Jazz Festival (проходитиме на площі Ринок) – джазовий фестиваль міжнародного масштабу. Фестиваль не тільки збере кращих джазових музикантів світу, він подарує місту чудові літні вихідні в кращих традиціях європейських музичних подій. Хвиля джазу нахлине на столицю Західної України, затопить найвищі флюгери старого міста і розчинить всіх його гостей у джазовому коктейлі з чудової музики і незабутніх вражень. 20:00 – Квест. Учасникам роздаються старовинні ліхтарики - екскурсовод проводить екскурсію по таємничим місцях Львова. Під час екскурсії група зустрічає міську сторожу - та погоджується супроводжувати групу. І в одному із темних закутків на групу та сторожу нападають розбійники - проходить бій (в справжніх обладунках). Охорона перемагає і арештовує розбійників. І в кінці екскурсії вогняне шоу.  23:00 – Виїзд до Києва.

День 3 – 15.06.2015. Прибуття в Київ.

Ціна туру включає: проїзд автобусом Київ-Львів-Київ, проживання в  хостелі 1 ніч, сніданки (1), екскурсії по программі «Золота? підко?ва Льві?вщини»  з вхідними квитками, «Фортифікації Львова» з відвіданням Мистецького арсеналу, квест.