В гості до Браницьких

                                                                  

                                                                  
                                                                  

Тур для школярів від 10 років. Виїзд з Києва автобусом. Маршрут Київ – Біла Церква. Вартість від 160 грн.

Программа:

Приїзд до міста Біла Церква. Екскурсія містом. Біла Церква – найбільше місто Київської області (210 тисяч мешканців), має давню історію. Відвідайте Замкову Гору – місце, де Ярослав Мудрий заснував місто. Побачите Преображенський собор, Миколаївську церкву, знаменитий костел Іоанна Хрестителя, колоритні торгові ряди XIX ст. та інше.

Екскурсія парком «Олександрія».

Дендрологічний парк «Олександрія» - найбільший архітектурно оформлений парк в Україні, загальною площею 297 га. Парк «Олександрія» вражає гармонійним поєднанням творінь природи і рук людських. Галявина з віковим дубом-господарем плавно переходить в квіткові клумби; зарості екзотичних рослин поступаються майданчику з колонадою «Луна», що має унікальні акустичні особливості; струмочки з водоспадами в ярах впадають в озера з лебедями і качками. Такі поєднання в парку «Олександрія», за кожним поворотом стежки.

Історія парку «Олександрія», починається з 1793 р з Олександри Василівни (дівоче прізвище Енгельгардт) - улюбленої дружини графа Ксаверія Браницького, на честь якої і був побудований парк. Велика частина дендропарку «Олександрія» - це творіння французького архітектора-паркобудівника Мюффо.

До вартості туру входить:

-        Проїзд на комфортабельному автобусі;

-        Екскурсійне обслуговування по маршруту

-        Вхідні квитки

Група 15+2  

Група 25+3  

 Група40+4 

 240 грн  

 230 грн   

 210 грн 

 

 

 

До вартості туру НЕ входить:

-      Особисті витрати В гості до Браницьких