Термальні джерела Закарпаття
Берегово+ Косино. Від 950 грн.+ж.д.
У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилося унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині).     
1-й день. Виїзд з Києва до Мукачево потягом.
2-й день. Прибуття  у Мукачево .Посадка в автобус. За бажанням можна відвідати Замок Паланок в Мукачеве є цінною пам’яткою історії та зразком середньовічної військової архітектури. У 12 залах експонуються твори живопису, а також старовинні ікони.
Переїзд в Берегово. Поселення в готель.
 -  Відвідання термального басейну.  
- Також, можна відвідати соляну кімнату. Головним лікувальним компонентом галокамери є сухе повітря, насичене негативно зарядженими іонами хлориду натрію, очищене від вірусів, мікробів та алергенів. Курс галотерапії сприяє підвищенню захисних сил організму, тому всілякі простудні захворювання і неприємності в міжсезоння обходять стороною тих, хто пройшов курс галотерапії.
Після обіду можна відвідати ковзанку. Для дорослих пропонуємо відвідання винного підвалу. Дегустація 7-ми видів вина, з екскурсії у винний льох.
 -А також, для дорослих відвідання російської лазні.
Нічліг.


 
3-й день.
Сніданок. Вільний час. Відвідання басейну.На території комплексу "Термальні води Косино" розташовано пять басейнів: три з них термальні: великий та басейни близнюки, один – прісний з «Аква - баром», і один - дитячий.
Комплекс «Термальні води «Косино» розташований в с. Косонь (від угор. Mezokaszony) Закарпатської області Берегівського району. Основною особливістю та гордістю комплексу є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. За даними бальнеологічного висновку ця вода придатна для зовнішнього застосування захворювань опорно – рухового апарату,        серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та міліарної систем. 
4-й день. Сніданок. Вільний час. Прогулянка містом.11:00 -  Відвідання музею Берегівщини 1964 р. в маленькій шкільній кімнаті була відкрита виставка колекції Ференца Горвата, який з 30-х рр. минулого століття пристрасно збирав археологічні пам'ятки, які були знайдені під час будівництва залізниці. Це знаряддя праці найдавнішої людини, фрагменти кераміки, бронзові предмети тощо. Особливу увагу привертала нумізматична колекція, яка нараховувала 224 монети.
Відвідання за додаткову оплату басейну,соляної кімнати.
Нічліг.
5-й день.  Сніданок. Виселення з готелю. Посадка в автобус
Посадка на потяг.
6-й день. Прибуття у Київ
Додатково оплачується: залізничні квитки, обіди, вечері, відвідання басейну, соляної кімнати, дегустаційного залу, російської лазні, факультативні екскурсії.