Термальні джерела Закарпаття

(Берегово)

3 ночі/4 дня


760 грн.+ ж/д білети – проживання в двухмісних номерах стандарт

1060 грн. + ж/д білети – проживання в одномісних номерах стандарт

880 грн. + ж/д білети – проживання в номерах напівлюкс

1120 грн.+ ж/д білети – проживання в номерах люкс


                                                

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилося унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині).

1-й день Виїзд з Києва до Мукачево потягом.

2-й день Прибуття  у Мукачево. Посадка в автобус. Переїзд в Ужгород на факультативну екскурсію (55 грн.). Вільний час. Переїзд в Берегово. Поселення в готель. За бажанням, відвідання термального басейну – 70 грн. (2 години), діти до 6 років – 30 грн. В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Нічліг.

3-й день Сніданок. Вільний час.

-  Відвідання басейну – 70 грн. дорослі, діти до 6 років – 30 грн. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани.

- Також, можна відвідати соляну кімнату – дорослі 40 грн, діти до 6 років – 20 грн. Головним лікувальним компонентом галокамери є сухе повітря, насичене негативно зарядженими іонами хлориду натрію, очищене від вірусів, мікробів та алергенів. Курс галотерапії сприяє підвищенню захисних сил організму, тому всілякі простудні захворювання і неприємності в міжсезоння обходять стороною тих, хто пройшов курс галотерапії.

- Для дорослих пропонуємо відвідання винного підвалу. Дегустація 7-ми видів вина, з екскурсії у винний льох – 45 гривень з людини.

- А також, для дорослих відвідання російської лазні - за одну повну годину на максимум 8 чоловік – 150 грн. Нічліг.

4-й день Сніданок. Вільний час. Прогулянка містом.Відвідання музею Берегівщини (5 грн., діти до 7 років безкоштовно). 1964 р. в маленькій шкільній кімнаті була відкрита виставка колекції Ференца Горвата, який з 30-х рр. минулого століття пристрасно збирав археологічні пам'ятки, які були знайдені під час будівництва залізниці. Це знаряддя праці найдавнішої людини, фрагменти кераміки, бронзові предмети тощо. Особливу увагу привертала нумізматична колекція, яка нараховувала 224 монети. Відвідання за додаткову оплату басейну – 70 грн., соляної кімнати – 40 грн.. Нічліг.

5-й день  Сніданок. Відвідання басейну – 70 грн. Виселення з готелю. Посадка на потяг.

6-й день  Прибуття у Київ.

У вартість входить: трансфер, проживання 3 ночі, сніданки – 3

Додатково оплачується: залізничні квитки, обіди, вечері, відвідання басейну, соляної кімнати, дегустаційного залу, російської лазні, факультативні екскурсії.