СТАРОДАВНЯ ВІННИЦЯ ТА «Roshen Фонтан»


Вартість – від 660 грн(Автобус)
Київ – Вінниця – Київ
 
1 день
Відправлення з Києва на комфортабельному автобусі рано вранці. Прибуття до Ставки «Вервольф», яка знаходиться біля с. Стрижавка. Екскурсія у ставку Гітлера «Вервольф». Ставка Гітлера «Вервольф» це копія центрального штабу Гітлера у Східній Прусії. Раніше ставка була призначена для управління військовими на Східному фронті. З цим місцем зв’язано багато історій та легенд. Приїзд у Вінницю. Поселення.
                                                                         
 
Екскурсія по місту. Під час цієї оглядової екскурсії ви ознайомитесь з такими пам’ятками як: одна з найдавніших пам’яток міста «Мури» - це залишки захисних споруд для єзуїтського та домініканського монастирів, далі и будете ознайомлені з садибою Грохольських, Храмом Пресвятої Діви Марії Ангельської, та Преображенським монастирем. Обід.
                      
   
Екскурсія до садиби-музею М.І. Пирогова. Лікар провів у цій садибі 20 останніх років свого життя. Цей музей складається з 10 залів та з будинку-аптеки. Сам Пирогов висадив дерева, які ростуть навколо будинку. Також вами буде відвідана каплиця-мавзолей, де вже 125 років покоїться забальзамоване тіло господаря садиби. Вечеря.

                                                     

 

Далі ми запрошуємо вас до чудового водно-лазерного шоу «Roshen Фонтан». Цей фонтан являється єдиним в Україні та найбільшим в Європі плаваючим фонтаном, він знаходиться в руслі ріки Південний Буг. Нічліг.
                 
 
2 день
Виселення. Сніданок. Повернення у Київ.
 
У вартість туру входить:
- проживання
- транспортне обслуговування;
- екскурсійне обслуговування по програмі;
- страховка.
 
У вартість туру не входить:
- вхідні білети,
- оплата харчування.