СИНЕВИРСЬКА КАЗКА

(по замовленню для груп на різдвяні свята та зимові канікули).

1850 грн. (проживання 2 ночі в номерах економ класу –2-х, 3-х,4-х місн.+сніданки+трансфер+залізничні квитки) 

2200 грн. (проживання 2 ночі в номерах двомісних стандарт+сніданки+трансфер+залізничні квитки) 

 

             


Унікальне за своєю красою Закарпаття зберігає безліч неповторних куточків. Однією з таких скарбниць є національний природний парк "Синевір", в заповідній зоні якого розташована найцінніша перлина Міжгір'я Синевірське озеро або Морське око. 

1-й день.   Виїзд з Києва до Воловця потягом.

2-й день.   Прибуття  у Воловець. Виїзд на факультативну екскурсію до музеїв в Колочаву (за додаткову оплату).   Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв. Відвідання музею архітектури побуту «Старе село», вузькоколійки, музеїв «Радянська» та Чешська школа».  Трансфер до туристичного комплексу - біля підніжжя відомого високогірного озера Синевир, біля витягу, на висоті близько 850 м над рівнем моря.   Розміщення в економ три-, чотиримісний номера — односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна). Нічліг.

3-й день.   Сніданок. Вільний час. В арсеналі зимових розваг для всієї сім'ї, у готелі "Арніка" з'явилися власні лижні підйомники. Гірськолижне спорядження і тюбінги можна орендувати в прокатному пункті готелю, який розташований поряд з підйомником (50 грн. година).  Тюбінги - надувні санки - останніми роками набули велику популярність, витісняючи дерев'яні і пластикові санки зі схилів. Катання на тюбінгах не вимагає спеціальних навичок, належної спортивної форми, попередніх тренувань. Кататися на тюбінгу може будь-хто. Крім того для катання не потрібний спеціальний одяг- підійде будь-який, аби вам було в ньому зручно. На відміну від, санок тюбінги здатні розвивати велику швидкість і навіть закручуатися довкола своєї осі під час спуску. Діти зможуть досхочу награтися на дитячому майданчику, спеціально збудованому на території ресторанно-готельного комплексу "АРНІКА". Терміново необхідно розслабитися! Йдемо в сауну і басейн з теплою й м'якою мінералізованою водою! Відвідання сауни, або джакузі – 200 грн. за годину (до 6 осіб)., більярду – 50 грн./годину.  Нічліг.

4-й день.  Сніданок. День екскурсій за додаткову оплату. Виїзд на факультативну поїздку до центру реабілітації ведмедів. Популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. Тож постало питання про утворення спеціалізованого центру реабілітації ведмедів. За сприяння міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського, будівництво такого центру на площі 12 га розпочато влітку 2011 року у Національному природному парку «Синевир». Факультативна поїздка до села лозоплетіння в селі Іза - визнана не тільки в нашій країні, але і в Європі столиця лозоплетіння. У кінці XIX століття, ? кажуть краєзнавці, ? тут оселився майстерний ремісник Іван Кашко. Він і навчив ремеслу двох своїх синів, а з часом воно стало основним заняттям мешканців села. Відвідання угіддя оленів - єдина в Україні ферма, де розводять північних оленів; відвідання сироварні. Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Повернення в готель.  Нічліг.

 

5-й день.  Сніданок. Катання на лижах, тюбінгу. Відвідання сауни, джакузі, більярду. Прогулянка на природі.  Нічліг.

6-й день.  Сніданок. Катання на лижах, тюбінгу. Відвідання Дерев'яної Покровської церкви і дзвіниці (1817 р.). Прогулянка на природі. Відвідання сауни, джакузі, більярду.  Нічліг.

7-й день.  Сніданок. Катання на лижах, тюбінгу. Прогулянка на природі. Відвідання за додаткову оплату колиби. Виселення з готелю. Переїзд у Воловець. Посадка на потяг.

 

8-й день.  Прибуття у Київ.