ДИВОВИЖНИЙ КИТАЇВ

 

75 грн. (для групи на 50 чол.)

Для групи 15 чол. – 155 грн. Ваша комісія – 30 грн./чол.!

 

Автобусна екскурсія.
Тривалістю 4 години
Однією з найцікавіших екскурсій для людей духовних є екскурсія в Китаїв.
Китаїв розташований на околиці Києва в південно-східній частині. Це одне з найдавніших поселень людей. В епоху Київської Русі тут на високому пагорбі була побудована фортеця в п'ять оборонних ліній. Тут було городище дохристиянського періоду. Поруч з поселенням і фортецею - кладовище, багато похоронні насипи-кургани збереглися і до нинішніх часів.
Китаїв (або «Китай-місто») за княжих часів був відомою православної обителлю 17 століття, де жив в печері самітник-монах Досифей.
Тут знаходиться монастир, створений в 14 столітті і відроджений в роки незалежної України, так звана Китаївська пустинь. Це популярне місце для паломників і туристів.
Китаїв - дивовижний куточок «земного раю», який вижив в оточенні мегаполісу. Віковий ліс, озера, печери та монастирські храми - все нагадує про могутню руці Творця, дає можливість задуматися про вічність.
Протягом екскурсії в Китаївї ви побачите багато цікавого: Троїцький монастир, курганний комплекс, озера, печери, чудові панорами Києва.
Можна відвідати найближчий Видубицький монастир, розташований на території Ботанічного саду. Один з найвидатніших архітектурних ансамблів Києва, Видубицький монастир, розташований між двома пагорбами над Дніпром, представляє важливу історико-архітектурну цінність.
Стародавній монастир був заснований в 11 столітті князем Всеволодом - сином Ярослава Мудрого. Згодом став сімейним монастирем князя Володимира Мономаха та його нащадків.
Назва «Видубицький» пов'язане з історичним топонімом «Видубичі» - місцевістю, де і розташувалися монастирські споруди. Виникнення слова «Видубичі» трактується по-різному. Найбільш поширена версія стосується легенди про те, як після хрещення Русі князь Володимир повелів скинути всіх язичницьких ідолів у води Дніпра. На місці, де, за переказами, ідол бога Перуна «видиб», тобто виплив на берег, торкнувся землі, був згодом засновано монастир.
У вартість входить:-автобусное обслуговуванняекскурсія по парку в Китаєво-супровід групи
У вартість не входить:- Покупка свічки в печери і в храм (2 грн.)
При собі мати для дівчаток хусточки на голову, зручне взуття, парасолі