Кам’янець-Подільський – Чернівці

 

Вартість туру 1000 грн.

 

1 день

 Приїзд в Кам'янець-Подільський. Оглядова пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському. На ексклюзивному екскурсійному маршруті  туристам буде запропоновано огляд вулиць та площ, історичних місць та архітектурних ансамблів міста, розповідь про видатних діячів, а також історичних постатей, що внесли вагомий вклад у формування та розквіт Кам’янця і Подільського краю. Судово-адміністративні будівлі міста: Руський магістрат (будинок Кириачинського), Польский магістрат і його підземелля, Окружний суд; фінансові заклади: Армянський торговий дім, Комерційний банк, Селянський банк, Російський банк; маєтки: садиба Чарториських, будинок Потоцьких, садиба Рациборських, садиба Подільських старост; храмові ансамблі: собор Олександра Невського, Петропавлівськая, Троїцькая, Миколаївськая, Георгіївськая, Покровська, Хрестовоздвиженська церкви; костьоли та монастирі: комплекс кафедрального Петропавлівського костьолу (Тріумфальная арка, палац католицького єпископа, мусульманський мінарет), Домініканский костьол і монастир, Францисканський монастир та костьол, Тринітарский костьол, руїни Армянського Миколаївського собору та Кармелітського костьолу ( Казанського собору). Фортифікаційний комплекс Кам’янця-Подільського – башні Гончарна, Кушнірськая,  Різницька, Кравецька, Слюсарська, Захаржевськая (На броді), Каземат-Лабораторія, гідротехнічні фортифікаційні споруди Руських і Польських ворот, Турецький та Армянський бастіони, порохові склади та казарми гарнізону; освітньо-просвітницькі заклади: перша чоловіча гімназія, Кам’янецький університет, гімназія Славутинської.  Запрошуємо Вас екскурсію по Кам'янецькій фортеці - споруджена в ХIV столітті на високому скельному березі р. Смотрич. Перший опис Кам'янецького замку відноситься до 1494 З боку міста він мав ворота з вежею, у північній стіні були влаштовані Пільний ворота. У 1621 р під керівництвом королівського інженера Теофіла Шомберга за голландським зразком був побудований Новий замок. Він складався з двох земляних напівбастіонів (в них знаходилися каземати) і куртини, перед якими був влаштований сухий рів. До цих пір збереглася система підземель, а також більшість кам'яних стін. Поселення в готелі. Ночівля.
 

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Хотин. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих кінофільмах, як "Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Д'Артаньян і три мушкетери", "Стріли Робін Гуда", "Тарас Бульба".  Переїзд в Чернівці. Зустріч з екскурсоводом та початок екскурсії по історичним місцям Чернівців. На цій оглядовій екскурсії ви побачите чудові площі міста, такі як: Турецька, майдан Святого Хреста, пл. Філармонії, Центральна, Соборна, Театральна. Також ви зможете насолодитися вулицями, на яких збереглися старовинні будівлі. Ви будете ознайомлені з легендами та історіями Чернівців, та побачите європейську архітектуру ХІХ-початку ХХ ст. Нічліг.

 

3 день

Сніданок. Вільний час в Чернівцях. Ви побачите головну прикрасу міста – колишню Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, яка буда збудована у 1864-1882 рр. На даний момент там знаходяться центральні корпуси Чернівецького національного Університету ім. Ю. Федюковича. Посадка на поїзд.
 

До вартості входить:

  • Сніданки;
  • Транспортне обслуговування;
  • Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільському;
  • Оглядова екскурсія по Чернівцям;
  • Проживання 2 ночі в готелі.

До вартості не входить:

  • Хотинська фортеця – 10грн/дит, 20грн/дор., для студентів (при наявності студенського квитка) – 10 грн.; 
  • Кам'янець-Подільська фортеця - 10 грн / дит , 20грн/дор. 
  • Додаткове харчування.
  • Залізничні квитки