«...і повіє огонь новий з Холодного Яру»

(Київ – Чигирин – Суботів – Холодний Яр)

  Програма:

Відвідайте місця, які виховували буремний дух в українців! Це мабуть єдине місце в Україні, де зародилося аж 3 потужних повстанських рухи! Визвольна війна Богдана Хмельницького, Гайдамаки, таємничі повстанці Холодного Яру - ознайомтеся із їхньою спадщиною в цьому турі!

Чигириністорико-культурний заповідник, відреставрований з особливою турботою. Музейний комплекс на Замковій горі, пам'ятник археології та стародавньої фортифікації часів Богдана Хмельницького та Петра Дорошенка. Чигирин був столицею козацької держави до 1676 року.СуботівВсі українці постійно бачать зображення Іллінської церкви, адже саме вона прикрашає реверс купюри в 5 гривень. У Суботові була резиденція Богдана Хмельницького, звідси почалася Визвольна війна, тут же великий гетьман спочив і був похований. Руїни палацу Хмельницького та Іллінська церква, де покоївся прах гетьмана, — зриме нагадування про велику епоху пробудження України.

Холодний Яр — місце, де сконцентровані всі можливі ландшафти лісостепової України, місце, пов'язане з величчю непокірного козацького духу, місце, оспіване в творах Тараса Шевченка та Василя Шкляра. Звідси починалася легендарна Коліївщина, тут аж до початку 1920-х боролася з більшовиками Холодноярська селянська республіка. Екскурсія: дуб Залізняка, Мотронинський монастир, пам'ятник холодноярським партизанам. Це місце — пам'ятник природи всеукраїнського значення.  Місце вражаючої краси. В яру ростуть десятки 300-500-літніх дубів, 250-річні горіхи, дикі столітні груші та черешні. І люди тут живуть довше, ніж будь-де: і сьогодні тут є ще живі свідки легендарної «Холодноярської республіки» початку 1920-х.

 Орієнтовна вартість поїздки*:

Група 15+2  

Група 25+3  

 Група40+4 

400 грн

325 грн

 300 грн

 

 

 До вартості туру входить: 

-         Вхідні квитки

-        Проїзд на комфортабельному автобусі;

-        Екскурсійне обслуговування по маршруту

До вартості туру НЕ входить:

-         Особисті витрати

* - вартість уточнюйте перед поїздкою.