Унікальна пропозиція на травневі свята! Це можна побачити лише раз на рік!

Щоб помилуватися цілим полем тюльпанів, або прогулятися вулицями Парижа, зовсім не обов’язково летіти в Європу! Всього одна ніч від Києва – і ви побачите все це, не перетинаючи державних кордонів!

 1 день:  Чернівці

 Чернівці називають столицею Буковини, а ще українським Парижем, через витончену архітектуру і романтичну атмосферу.

Нашу подорож «маленьким Парижем» ми почнемо від гостинної брами Чернівецького університету ім. Федьковича, він же колишня Резиденція буковинських митрополитів, бо як кажуть місцеві: «Якщо ви не бачили університет, то ви не були в Чернівцях». Резиденція – це такий собі палац Шахерезади в українській обробці. Чому українській? Бо занадто багато тут нагадує про українське коріння. Наприклад, черепиця, що утворює характерний візерунок буковинських килимів. Та що тут говорити! Адже, якщо поглянути на університет згори, то він нагадує тризуб! Та й крім цього, колишній резиденції є чим дивувати: дивовижно вдалим змішанням, здавалось би непоєднуваних, стилів, розкішно обставленими залами, дендропарком. Недарма ж цю пам’ятку занесли до світового спадку ЮНЕСКО. Сюди весь час хочеться повертатись.

Та не будемо зупинятись на одному лише університеті під час екскурсії в Чернівцях ви побачите ще багато цікавих місць.

Прогулюючись Чернівцями неможливо не зайти на вул. Кобилянської, на яку колись було заборонено заходити у брудному взутті. Прямуємо далі і продовжуємо насолоджуватись цим чудовим містом, адже тут навіть вулички самі по собі невеликі архітектурні шедеври.

Ще одна родзинка Чернівців – це «П’яна церква». Саме так містяни називають Миколаївський катедральний собор. Щоб ви там не подумали, називається вона так не через те, що тут можна випити хмільного вина, а через химерно перекручені куполи. У місцевих жителів навіть є доволі моторошна легенда, яка пояснює це дивне явище. Про неї вам розкаже екскурсовод, а також про те, чому насправді ці куполи виконані так оригінально.

 

А ще Чернівці – це інтернаціональне місто, де пліч-о-пліч, у мирі та злагоді проживають безліч народностей, про що свідчить величезна кількість народних будинків українців, вірменів, німців, євреїв – і це далеко не весь список.

Обід. Поселення до готелю. Вільний час. Факультативно є можливість відвідати Цвинтар на Зеленій, який називають «Чернівецький Личаків», монастир «Гореча» із старовинною церквою в стилі українського барокко, а також прогулятися Чернівецьким обласним музеєм народної архітектури та побуту, де ви побачите, як жили в давнину на Буковині.

 

2 день: Мамаївці, Лужани, Коломия

Сніданок. Виселення з готелю. 

На вас чекає справжнє природне диво, що правда, створене дбайливими руками людини – Долина тюльпанів в с. Мамаївці. Створив свою «маленьку Голландію» місцевий підприємець, який висадив на площі понад 1 га 60 сортів тюльпанів. Кожної весни цей невеликий клаптик землі перетворюється на квітковий рай, який випромінює всі кольори і відтінки весни, від білого і оранжевого до насичено бордового. Таке треба бачити на власні очі. Запевняємо, один раз приїхавши сюди, ви будете повертатись кожного року!

Подорож Буковиною не могла б обійтись без відвідин найстарішого місцевого храму – Вознесенської церкви в Лужанах. Перші згадки про неї датуються 1453 роком, але цілком можливо, що вона збудована значно раніше, про це свідчать розкопані неподалік фундаменти VIII ст. Та найцікавіші тут фрески ХІІІ ст, ними повністю вкриті всі стіни церкви! Тільки уявіть, в наш час знайти 2-3 сантиметри старовинної фрески – це вже знахідка, а тут цілі стіни! До того ж святий отець, який проводитиме екскурсію знає дуже багато цікавих і унікальних фактів, не лише про церкву, а й про традиції та побут Буковини. Тож насолоджуйтесь розповіддю та поповнюйте свої знання про Україну.

Сюди мріє потрапити кожен турист, що приїжджає на Покуття. Невеличке містечко Коломия славиться своїм затишком та самобутністю, а також музеєм Писанки та дешевими виробами народних умільців. Красуні візьміть на замітку, тут продають дуже гарні вишиті сорочки.  Але про все по порядку.

Музей писанкового розпису в Коломиї прославився найперше оригінальним дизайном фасаду (дійсно, хто ще в світі може похизуватись таким музеєм). Та й екскурсія музеєм писанки буде цікавою, адже тут зберігається понад 6 тис. писанок (їх химерні орнаменти можна розглядати годинами). Крім розписних яєць з усіх куточків України та світу (Румунії, Білорусії, Словаччини, Франції і навіть Китаю , Єгипту і Шрі-Ланки), тут є писанки розписані руками відомих українців, про що свідчать автографи, наприклад: Л. Кучма, В. Кличко та ін.

Наостанок відвідаємо стару дерев’яну Благовіщенську церкву в Коломиї. Це один з найкраще збережених зразків гуцульської дерев’яної церкви.

Повернення до Чернівців. Посадка на поїзд


Вартість поїздки – від 600 грн.

 

До вартості входить:

 - групова страховка

- вечеря та сніданок

- Транспортне обслуговування

-Екскурсійне обслуговування по програмі

 До вартості не входить:

- Залізничні квитки

 - додаткові екскурсії

 - вхідні квитки в музеї

 - особисті витрати