Унікальна пропозиція на травневі свята! Це можна побачити лише раз на рік!

Відвідайте унікальну Долину Нарцисів а також побачте куточок Японії в Україні.

1 день: Ужгород

Прибуття в Ужгород. Зустріч групи на залізничному вокзалі м Ужгород. Розміщення в готелі.

Запрошуємо Вас на пішохідну екскурсію по місту «Ужгород древній і сучасний». Ужгород - невелике старовинне європейське місто з численними історико-архітектурними пам'ятками європейського значення. Протягом усієї своєї історії Ужгород був у складі численних держав, тому різноманітність культур відбилося на традиціях, внутрішній устрій міста, ментальності жителів. Під час екскурсії ми відвідаємо Ужгородський замок (IX-XIII ст.) - найдавнішу фортецю Закарпаття, яка більше 360 років була садибою італійських аристократів роду Другетті.

Потім зробимо прогулянку по старовинній частині міста: Кафедральний собор, Римо-Католицький храм Св. Георгія, Ортодоксальна синагога, липова алея (2,2 км), Альпінарій - оригінальний парк-сквер. Також ми відвідаємо так званий Хрест - улюблене місце зустрічей мешканців міста. Корзо, Хрест і вул.Волошина є пішохідними зонами Ужгорода, тут скрізь розкидані кавові тераси і лавки прямо посеред проїжджої частини.

Також ми оглянемо іменну алею з 30 сакур. Ця алея стане найдовшою алеєю сакур у Європі. Дерева сакури висадили в честь 30 ужгородців, що прославили місто - Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Федора Корятовича та інших.


Обід.
Вільний час. В Ужгороді безліч кафе, ресторанчиків, де можна покуштувати чудову закарпатську кухню, ароматний закарпатську каву.
Повернення в готель.
Вечеря. 

2 день: Хуст, Іза та Мукачево

Сніданок. Виселення з готелю. Автобусна екскурсія в Хустський район:

Долина нарцисів - найбільший масив дикорослих нарцисів в Європі, який зберігся з часів льодовикового періоду. Тут можна зустріти нарцис вузьколистий, що нагадує формою зірочку, і має приємний сильний аромат.

.
Заїзд в місто Хуст, знайомство з архітектурними пам'ятками середньовіччя. Місто виникло як фортеця для оборони угорської держави від русинів, а пізніше від турків. А в 16 столітті залишки фортеці були розібрані місцевими жителями на спорудження будинків. Також це місто короткий час було столицею Закарпатської України.

Переїзд в село Іза - центр лозоплетіння в Украіні. Тут можна купити все: починаючи від меблів і закінчуючи маленькими сувенірами з лози.


Переїзд в Мукачево. Пізній обід. Трансфер на вокзал.
Відправлення до Києва.

 

Орієнтовна вартість туру

група 15+2

група 25+3

група 40+4

810 грн

695грн

655 грн

 

 

Обов'язково уточнюйте ціни перед замовленням поїздки!!!

У вартість тура входить

- Страховка;
- Транспортне обслуговування по програмі;
- Проживання - 1 ніч;
- Харчування: 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;
- Екскурсійне обслуговування по програмі.

У вартість туру не входить

- залізничний проїзд (Плацкарт: 435грн/дор;  315грн/дор; Купе: 680грн/дор;  540грн/дит;)

ЦІНИ НА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ УТОЧНЮВАТИ ПІД ВАШУ ДАТУ!
- Вхідні квитки в об'єкти (уточнювати!):
Ужгородський замок - 15.00 грн / дор., 5.00 грн / дит .;
Закарпатський музей архітектури та побуту - 15.00 грн / дор., 5.00 грн / дит .;
«Долина нарцисів» - 12,00 грн. / Чол .;
- Особисті витрати.