ТРАНСІЛЬВАНСЬКИЙ ХЕЛЛОУІН

Вартість туру: 125 євро діти; 135 євро дорослі
1 день
Виїзд з Києва. Приїзд в Чернівці. Екскурсія по місту, у якому кожний зможе знайти для себе якусь частинку, яка обов’язково залишиться в його спогадах. Поселення в готель. Нічліг.
2 день
Ранній сніданок. Переїзд  в Румунію. Румунія дуже загадкова та гарна країна. Переїзд у місто Сигишоара, яка являється батьківщиною графа Дракули. Екскурсія по місту (10 євро ). Старовинні вулички цього міста-фортеці майже не змінилися з часів життя цього окутаного таємницями героя. Ви можете скуштувати «дракулівської кухні» у ресторані, який був відкритий у будинку де народився Дракула.
Башта з годинником є символом міста, у стінах цієї будівлі відкрито музей історії Сигишоари, а з балконів цієї вежі відкривається чудовий краєвид, яким ви зможете насолодитися з задоволенням. Цінителі легенд та старовини отримають неймовірне задоволення. Вільний час.
Переїзд в Пояну Брашов. Головною перевагою цього невеликого курортного містечка, яке розташоване у підніжжя гори Постевару на висоті 1030 м,  є гори, якими ви зможете милуватися. Тут ви зможете насититися гарною природою, чистим повітрям та величними Карпатами. Тут Ви зможете скуштувати страви національної кухні, послухати музику, прийняти участь у танцях та випити чудового вина із колекції  гостинних господарів. Поселення в готель. Нічліг.
3 день
Сніданок. Для тих хто бажає побачити ще одну визначну пам’ятку, яка знаходиться в серці Трансільванії, ми пропонуємо екскурсію у замок Бран (20 євро діти/ 25 євро - дорослі). Цей замок являється неприступним та зловісним замком графа Дракули. Страшні лабіринти, серпантини сходів та вражаюча колекція зброї, все це чекає вас у оточеному легендами замку. Замок також оточують безліч сувенірних крамничок у яких ви зможете придбати подарунки. Також у вас є можливість завітати у «Кімнату страху». Вільний час. Виїзд на Україну. Переїзд в Камянець-Подільський. Пізнє поселення в готель. Нічліг.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському. На ексклюзивному екскурсійному маршруті  туристам буде запропоновано огляд вулиць та площ, історичних місць та архітектурних ансамблів міста, розповідь про видатних діячів, а також історичних постатей, що внесли вагомий вклад у формування та розквіт Кам’янця і Подільського краю. Запрошуємо на екскурсію по Кам'янецькій фортеці - споруджена в ХIV столітті на високому скельному березі р. Смотрич. Перший опис Кам'янецького замку відноситься до 1494 З боку міста він мав ворота з вежею, у північній стіні були влаштовані Пільний ворота. У 1621 р під керівництвом королівського інженера Теофіла Шомберга за голландським зразком був побудований Новий замок. Виїзд в Київ. Пізнє прибуття.
До вартості входить:
  • Транспортне обслуговування по всьому маршруту;
  • Проживання в готелі;
  • Оглядова екскурсія по Чернівцям, Кам'янець-Подільському;
  • Проживання 3 ночі в готелі;
  • Сніданки;
  • Супроводжуючий групи;
  • Страхове обслуговування.
До вартості не входить:
  • Візові послуги (35 євро – дорослі, діти до 18 років, студенти до 21 року, пенсіонери – безкоштовно);
  • Додаткове харчування;
  • Факультативні екскурсії: Сигишоара – 10 євро, екскурсія в замок Бран (20 євро діти/ 25 євро - дорослі), Кам'янець-Подільська фортеця - 10 грн / дит , 20грн/дор + 250 грн / групи за екскурсійне обслуговування